Ryby

[cmsms_row data_padding_bottom=“80″ data_padding_top=“80″ data_color_overlay=“#9bdb2b|0″ data_color=“default“ data_width=“boxed“][cmsms_column data_width=“1/2″][cmsms_text animation_delay=“0″]

Sádky Petrovice

Naše sádky se od roku 2011 zaměřují na chov lososovitých ryb jako je Siven Americký, Pstruh Duhový a Pstruh Potoční.

Celý systém sádek je napojen na Artézký vrt a dodává vodu vysokých kvalit, které převyšují jejich standardní vodu v které žijí ve volné přírodě, tímto dodává rybám lepší prostředí.

Plůdky ryb máme od ověřeného dodavatele, který produkuje kvalitní rybí násadu v drsných šumavských podmínkách, což zaručuje dobrou životnost a minimální procento ztrát při dalším odchovu těchto ryb. Chov podléhá stálému veterinárnímu dozoru, čímž se eliminuje možnost vzniku a přenosu nákaz.

Ryby jsou zakrmovány krmivem té nejvyšší kvality a jsou pod stálým dozorem, kde několikrát denně měříme hodnotu vody.

Nadále chováme v našich přilehlých nádržích kapra s línem. Ryby jsou zkrmovány speciálnám krmivem OMEGA 3 KAPR a tím zaručují vyšší obsah nenasycených mastných kyselin pro zdravější maso a ochranu vašeho zdraví.

Rádi Vás uvítáme při návštěvě Rybích sádek v Petrovicích u Mladošovic …

[/cmsms_text][cmsms_image align=“right“ link=“http://www.mojeryba.cz/“ animation_delay=“0″]2439|http://ekofarmapetrovice.cz/wp-content/uploads/2014/11/logo-2.png|full[/cmsms_image][/cmsms_column][cmsms_column data_width=“1/2″][cmsms_image align=“none“ animation_delay=“0″]2425|http://www.ottmartrade.cz/ekofarmapetrovice/wp-content/uploads/2016/02/oily-fish-health-fitness-revolution.jpg|full[/cmsms_image][cmsms_button button_link=“http://ekofarmapetrovice.cz/?product_cat=kapr“ button_target=“self“ button_text_align=“center“ button_font_size=“25″ button_line_height=“50″ button_font_weight=“600″ button_font_style=“normal“ button_icon=“cmsms-icon-basket“ button_border_style=“solid“ button_bg_color=“#9b0000|100″ button_bg_color_h=“#700000|100″ animation_delay=“0″]VSTUPTE DO ESHOPU[/cmsms_button][/cmsms_column][/cmsms_row]